Керівника Львівської податкової служби відсторонили від посади

Андрія Щербака, що виконував обов’язки керівника Головного управління Державної податкової служби у Львівській області, відсторонили від посади. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі ДПС на Львівщині.

Він виконував обов’язки керівника протягом десяти місяців, із лютого 2022 року, а до свого призначення очолював один із відділів ДПС України. У 2020 році – працював на посаді заступника керівника управління ГОУ ДФС України. Наразі ж виконувати обов’язки керівника Головного управління ДПС у Львівській області буде Андрій Флис.

Нагадаємо, що влітку цього року у коментарі Tvoemisto.tv Максим Козицький повідомляв, що Львівська обласна військова адміністрація ініціювала службове розслідування через підозру у махінаціях, здійснених управлінням податкової служби в області. Йшлося про те, що податківці непрозоро в «ручному режимі» ухвалювали рішення щодо відшкодування деяким підприємствам ПДВ. В управлінні податкової служби Львівщини у відповідь на заяву ЛОВА спростували таку інформацію, назвавши її упередженою та такою, що може викликати недовіру громадськості. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.