Керівник АТО подякував львівським волонтерам

Сьогодні , 31 липня 2015 року в приміщенні 58-го Будинку офіцерів  (м. Львів) відбулось урочисте нагородження волонтерів Львівщини грамотами  керівника  антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Відзнаки  вручив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

  • Держава в нас одна, і захищати ми повинні її разом, – зазначив очільник області. – І волонтери, як ніхто інший продемонстрували єдність нашого суспільства в прагненні жити в європейській процвітаючій державі.

Загалом грамотами було заохочено   п’ятьох волонтерів . Серед них – Ірина Дзьоба, Ірина Яремко, Валерій Веремчук, Олег Коляса , Ігор Грабінський  . Нажаль, не всі змогли прийти на церемонію. Дехто з них на даний час перебуває  на Сході України  з черговою партією  речей ,  які вкрай  потрібні солдатам.

На завершення церемонії нагородження всім присутнім презентував  свою пісню «Не сумуй» колишній воїн-афганець та учасник АТО  Олександр Рожко. Своє перше виконання пісні він присвятив саме  волонтерам.

  • Ця нагорода для мене, є своєрідним авансом для роботи, – сказала Ірина Дзьоба. – Адже помагати нашим бійцям на передових потрібно. І всі ми – волонтери будемо робити це до самої Перемоги!

підполковник Тарас Грень

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.