Вівторок, 23 квітня

«Картку львів’янина» розпочнуть видавати усім мешканцям

Понад рік карткою могли користуватися лише учасники АТО

Зразок «Картки львів’янина», яка дає доступ до низки сервісів

Зразок «Картки львів’янина», яка дає доступ до низки сервісів

До кінця 2016 року «Картку львів’янина», яку зараз отримують лише учасники АТО, почнуть видавати всім мешканцям. Власники картки зможуть використовувати її для отримання адмінпослуг та інших сервісів, а в подальшому і як е-квиток для проїзду в громадському транспорті.

«Зараз «Картка львів’янина» видається лише учасникам АТО. Але ми вже завершили її тестування і цього року плануємо почати видавати картку всім львів’янам», – сказав під час дискусії «Картка львів’янина – концепція розвитку» 2 листопада в.о. начальника ІТ-управління Львівської міськради Іван Коржов.

Менеджерка проекту «Картка львів’янина» Ярина Возняк розповіла про те, що усього з часу впровадження «Картки львів’янина» учасники АТО отримали близько 1,8 тис. карток.

«Зараз картка дає доступ до електронних сервісів через особистий кабінет мешканця, а також можливість ідентифікації за допомогою використання цифрового підпису та BankID. Для учасників АТО ця картка також є посвідченням для пільгового проїзду у громадському транспорті. «Картка львів’янина» діє також як звичайна банківська платіжна картка. На неї можуть надходити кошти, нею можна розраховуватися», – сказала Ярина Возняк.

Як уточнив у коментарі ZAXID.NET Іван Коржов, наразі у мерії готують проект ухвали, яким дозволять видавати «Картки львів’янина» всім мешканцям. Він зазначив, що якщо депутати підтримають ухвалу під час наступного засідання сесії, то картки найімовірніше почнуть видавати вже в листопаді.

Для отримання «Картки львів’янина» треба буде прийти до одного з Центрів надання адмінпослуг, заповнити там відповідні документи і після цього одержати картку в одному з відділень «Ощадбанку».

Коржов також зазначив, що планується запровадити кілька версій картки – безкоштовну з базовим функціоналом і платну з додатковими функціями та цифровим підписом. «Для різних категорій «Картка львів’янина» матиме різний набір функцій. Наприклад, для держслужбовців буде більше можливостей щодо ідентифікації на своїх порталах», – сказав Коржов.

У подальшому планується, що «Картку львів’янина» власники зможуть використовувати як електронний квиток для проїзду в громадському транспорті. Картку також інтегрують з ресурсом Іnfolviv для сплати комунальних послуг онлайн. Таким чином мешканці Львова отримають низку додаткових зручностей.

Нагадаємо, «Картку львів’янина» презентували у липні 2015 року. Понад рік її видають лише учасникам АТО, щоб спростити їм отримання адміністративних та соціальних послуг.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: