п`ятниця, 26 квітня

“Карпати” знов програли футбол: “Шахтар” розгромив зелено-білих 1:6 у Львові

Карпати зустрічалися з Шахтарем на стадіоні Україна в рамках 10 туру УПЛ. Результат і огляд матчу читайте на “Футбол 24“.

Шахтар підходив до гри в ролі лідера чемпіонату, а Карпати розмістилися у нижній частині турнірної таблиці. Фаворит був очевидний, але від львівської команди очікували бодай боротьби. Принаймні центральні трибуни України заповнили вболівальники, однак футболісти розчарували.

Карпати протрималися лише до 13 хвилини – Ракицький розкішним ударом зі штрафного в дев’ятку відкрив рахунок у зустрічі. Шахтар продовжував тиснути і подвоїв перевагу. Фірмову комбінацію з підключенням Ісмаїлі результативно завершив Фернандо. А ще через 3 хвилини Мораєс після подачі зі стандарту скористався рикошетом і встановив розгром.

Незабаром рахунок став непристойним, коли Марлос уникнув офсайду і з класної передачі з глибини розстріляв голкіпера. Карпати трішки спробували піти в атаку і навіть раз створили гостроту у штрафному майданчику суперника, але поодинокі помилки “гірників” ніяк не допомогли львів’янам.

У компенсований до першого тайму час Марлос ще раз вразив ворота господарів – 0:5. Вболівальники, які протягом всього тайму підтримували команду, свистом провели команди під трибуни.

На старті другої половини зустрічі Шахтар послабив тиск, тому Карпати намагалися йти вперед. “Зелено-білі” забити тоді не змогли, а гості знову почали створювати моменти у володіннях Кучинського. Дивом не відправили м’яч у ворота Марлос і Тайсон, натомість відзначився Матвієнко – елегантний пас з центра поля віддав Патрік.

До фінального свистка команди обмінялися шансами: удар Гуцуляка парирував Пятов, а гол Кайоде не зарахували через офсайд. У доданий арбітром час Швед класним ударом в дальню дев’ятку забив гол престижу. Підсумковий рахунок – 1:6.

Шахтар набрав 27 очок і збільшив перевагу над переслідувачами на вершині турнірної таблиці до 7 балів. Карпати з 9 пунктами залишилися на 10 місці.

Україна. УПЛ, 10 тур

Карпати – Шахтар – 1:6

Голи: Швед, 90+2 – Ракицький, 13, Фернандо, 26, Мораєс, 29, Марлос, 35, 45+1, Матвієнко, 79

Нагадаємо, раніше віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук розмістив доволі гнівний пост, де назвав львівських вболівальників «вівцями».