Вівторок, 27 лютого

Карантин через коронавірус: які три області України перевищили епідемічний поріг

Узимку традиційно зростає захворюваність на коронавірус. У трьох регіонах України кількість хворих уже перевищила епідемічний поріг, там можуть ввести обмежувальні протиепідемічні заходи.

Джерело: НТА.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

За його словами, зараз територією нашої держави циркулює 14 штамів коронавірусу. Захворюваність на цю недугу зростає. Зокрема, за останній тиждень кількість хворих збільшилася на 20% порівняно з попереднім.

«Щотижня в Україні госпіталізують у середньому 4 200 пацієнтів. Реєструють як випадки реанімації, так і летальні випадки. За минулий тиждень від коронавірусної інфекції померло 56 осіб, зокрема, одна дитина», – зазначив головний санлікар.

Кузін додав, що серед усіх випадків захворюваності коронавірус зараз займає до 35%. Майже 50% випадків захворюваності на коронавірус і госпіталізацій припадає на дітей. На заході та півночі України фіксують перевищення епідемічного порогу.

«У трьох областях Україні перевищено епідемічний поріг. Це Тернопільська, Житомирська та Чернівецька області. Там уже показники вищі, ніж стандартні для цього періоду. Тобто ці регіони вже можуть вводити певні обмежувальні протиепідемічні заходи», – наголосив Кузін.

kovid

Загалом від початку епідемічного сезону на грип і коронавірус перехворіло вже більше мільйона українців. Кузін закликає українців вакцинуватися.

Нагадаємо, на початку листопада на Львівщині від ускладнень коронавірусу помер 60-річний мешканець Новояворівська. На тому момент це був другий летальний випадок упродовж епідемічного сезону, який розпочався 2-го жовтня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.