Із російського полону повернуся львів’янин Юрій Новосядло, що захищав Маріуполь

Україні 21 вересня вдалося звільнити з російського полону 215 людей, де 108 – бійці «Азову». Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що обмін здійснили на підозрюваного у державній зраді кума путіна віктора медведчука. Серед захисників Маріуполя, які кілька місяців перебували у полоні, є львів’янин Юрій Новосядло. 

«Я почула так, як я й казала: мама, я в Україні! Дослівно так! Не вірю досі!», – каже мати воїна пані Ірина у коментарі Tvoemisto.tv.

За словами матері, у березні з сином не було зв’язку близько трьох тижнів, тоді він був поранений. Натомість у квітні ще намагався писати щодня. У травні знову тиждень-два був поза доступом, але писав писав нотатки, які потім надсилав. Після записів «Редіса» Дениса Прокопенка, командира Окремого загону спеціального призначення «Азов», пані Ірина зрозуміла, що вони в полоні. Останнє, що син написав: «Моліться за нас щодня, бо кожного дня це будуть страждання». Відтоді і до сьогодні вона не чула свого сина. 

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv розпочало серію публікацій із родинами захисників Маріуполя та «Азовсталі». Перша розмова була саме із пані Іриною, мамою звільненого з полону воїна. Повне інтерв’ю можете прочитати за посиланням.

Ольга Коваль

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.