Вівторок, 23 квітня

Із наступного тижня студенти Львівського медуніверситету повернуться до очного навчання

Із наступного понеділка, 31 жовтня, студенти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького повернуться в аудиторії. Ректор вишу скасував наказ про запровадження онлайн-навчання.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на пресслужбу ЛНМУ ім. Данила Галицького

«Враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України та стан безпекової ситуації ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський підписав наказ № 3663-з (pdf) від 25.10.2022р. «Про відміну наказу №3522-з  від 11.10.2022», – йдеться в повідомленні.

Документом скасовує з 29.10.2022 дію наказу «Про запровадження онлайн-навчання». Із жовтня здобувачі освіти мають повернутись до формату навчання, яким розпочався 2022/2023 навчальний рік.

Завідувачі кафедр зобов’язані забезпечити переривання навчальних занять, що відбуватимуться в аудиторії у приміщеннях університету, якщо лунатиме сигнал «Повітряна тривога» або інші сигнали оповіщення. Учасники освітнього процесу мають організовано під керівництвом викладача, який проводить заняття, пройти в укриття і перебувати в них до відбою тривоги.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.