ІТ-фахівцям пропонують безкоштовні ділянки для будівництва житла у Львові

2409

Під час Форуму електронного врядування міський голова Львова заявив, що працівники ІТ-сфери зможуть отримувати ділянку для будівництва житла у місті безкоштовно.

15d96975ca6b3c12899279011e3c23e9«У Львові «айтішники» можуть отримати безкоштовно землю для будівництва житла. Ніхто в Україні такої послуги не надає», – повідомив мер Львова сьогодні, 25-го листопада. Міський голова також додав, що у цьому році почнуть оформлювати документи на наступні будинки для айтішників.

Нагадаємо, Львівський IT Кластер у 2015-му році запустив проект: планування і зведення будинку, квартири в якому зможуть придбати лише ІТ-фахівці. У місті, за оцінками експертів кластеру, проживає близько 10 000 ІТ-співробітників, а враховуючи трудову міграцію в західну столицю у зв’язку з ситуацією в країні, ця цифра зросла ще сильніше.

Окрім того, у Львові втілюють інноваційний проект Innovation District IT Park. Планують, що цей район стане місцем для навчання, роботи та відпочинку і вплине на розвиток не лише Львова, а й усієї України.

Як розповів виданню Lviv.com СЕО ІТ Кластеру Степан Веселовський, це інвестиційний проект, який втілюватимуть з метою забезпечити ІТ-компанії сучасними офісами, надати комфортні умови для розвитку та забезпечити простір для якісної ІТ-освіти. Район з’явиться на перехресті вулиць Стрийської та Чмоли. Старт будівництва заплановано на кінець 2017 – початок 2018 року. Забудову розраховано на наступні 10 років (це максимальний термін реалізації проекту). Загальна площа ділянки – приблизно 10 га.

tvoemisto.tv