п`ятниця, 22 вересня

Ірина Сех: «Експрес» вкотре затягує розгляд моїх позовів у суді, очевидно готуючи перереєстрацію підприємства

Газета «Експрес» продовжує затягувати розгляд справ про наклеп, ймовірно, щоб застосувати звичну для керівництва видання практику – перереєстрацію підприємства. Про це заявила член Політради ВО «Свобода» Ірина Сех, коментуючи підсумок судового засідання, яке відбулося 2 грудня 2015 року в Яворівському районному суді у справі за позовами проти газети «Експрес».

За словами Ірини Сех, представники відповідача кілька разів не з’являлися на суд, а цього разу прибули із годинним запізненням.«Однак до розгляду суті справи так і не дійшло, тому що представник «Експресу» зажадав долучити до справи авторів текстів як третю особу. Наша позиція в тім, що ми судимося із редакцією, яка замовила й опублікувала наклепницькі матеріали, а не з журналістами, які є звичайними виконавцями волі свого керівництва. Однак суд задовольнив клопотання відповідача й взяв перерву до 25 січня, щоб «розшукати» авторів статей. Насправді відбувається свідоме затягування справи. Очевидно, цей час відповідач використає для того, щоб перереєструвати редакцію газети на інше підприємство, як це вже практикували в «Експресі», – наголосила Ірина Сех.

Нагадаємо, ще в серпні 2014 року було відкрито провадження за двома позовами Ірини Сех проти газети «Експрес», однак відповідач подав апеляцію про те, що справу мають слухати не у Франківському районному суді м. Львова, а в Яворівському, за місцем реєстрації підприємства. Апеляційний суд Львівської області виніс рішення на користь позивача – справу повернули у Франківський районний суд, за фактичним місцем розташування редакції газети, однак згодом знову перенесли до Яворова. 24 квітня 2015 року в Яворівському районному суді мало відбутися слухання двох справ за позовом Ірини Сех проти газети «Експрес», однак представники відповідача вкотре не прийшли на засідання. 2 листопада відповідач знову не з’явився на засідання в Яворівському суді.

У позовах Ірина Сех просить суд зобов’язати видання спростувати наклепницьку інформацію стосовно неї. Зокрема, позивач вимагає спростування брехливої інформації, опублікованої в газеті «Експрес» у матеріалі під назвою «Прогульниця Сех і дві її зарплати», в якому стверджується, що начебто Ірина Сех отримувала зарплати на двох посадах. В іншому позові Ірина Сех оскаржує наклепницьку інформацію, викладену в матеріалі під назвою «Губернаторка Сех знову говорить неправду». У цій статті зокрема стверджується, що Ірина Сех була відсутня на частині пленарних засідань Верховної Ради України, при цьому в дні цих засідань начебто була відсутня на роботі в Львівській обласній державній адміністрації. Як зазначено в позовних заявах, опублікована інформація є неправдивою та порушує права позивача.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.