Google запустив 3D-тур Львівським оперним театром

До 150-річчя Національної опери Google за підтримки Міністерства культури України створив 3D-тур Львівським національним драматичним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

львівський оперний театр

Про новий проект 7 листопада повідомили на офіційному блозі компанії. Окрім цього, в проекті можна оглянути інтер’єри та екстер’єри ще чотирьох оперних театрів України, повідомляє zaxid.net.

«”Оперні театри України” – це віртуальна подорож, яка дає можливість ознайомитися з архітектурою оперних театрів України, зазирнути за лаштунки, відчути дух і атмосферу театру і навіть побувати в тих місцях, які зазвичай закриті для відвідувачів», – йдеться у повідомленні на блозі Google.

Окрім Львівського оперного театру, віртуальний тур можна здійснити Національним академічним театром опери та балету України ім. Тараса Шевченка, Київським національним академічним театром оперети, Чернівецьким академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. Ольги Кобилянської та Одеським національним академічним театром опери та балету. Прикметно, до проекту не додали Донецький академічний державний театр опери та балету ім. Анатолія Солов’яненка, оскільки він розташований на тимчасово окупованій території.

Спеціально для сайту було відзнято понад 300 панорам інтер’єру та екстер’єру будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів. Віртуальну подорож доповнили голосовим супроводом українською, англійської та російською мовами.

Проект запрацював у межах кампанії «Автентична Україна». Раніше також була розроблена 3D-візуалізація дерев’яних церков Карпатського регіону, включених до світової спадщини ЮНЕСКО.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.