Перший ІТ-університет в Україні оголошує набір на підготовчі курси до ЗНО

Вже зовсім скоро всі одинадцятикласники втратять сон, бо наближається ЗНО. Готуватися треба вже сьогодні. Та цьогорічне тестування, як і всі попередні,  має свої особливості. На що потрібно звернути увагу і  де до нього підготуватися?

zno_tips

Цього року змістили графік проведення ЗНО. Тести розпочнуться  з 23 травня і завершаться  16 червня.

Головною відмінністю цьогорічного ЗНО буде те, що складати випускні іспити в школах вже не потрібно!

Про підготовчі курси до ЗНО -2017 у Львові оголосив ВНЗ «Комп’ютерна Академія ШАГ».  Тут обіцяють підготувати до тестування осіб, які мають повну загальну середню освіту  та учнів 11-х класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.  Курси розпочнуться 21 січня 2017 року. Підготовку проведуть з таких предметів:  українська мова та література, англійська мова і математика.

Підготовка проходитиме в суботу ( з січня по травень. Навчання завершується підсумковим тестуванням), та у вечірній час в будні дні ( з січня по травень. Навчання завершується підсумковим тестуванням). Кількість слухачів у групі: 12-15 осіб.

Навчання базується на шкільних програмах та затверджених Міністерством освіти і науки України Програмах зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти.

Слухачі курсів додатково вивчають прикладне використання математики, а також отримують право безкоштовної участі в івентах, які проводяться в Академії (майстер – класи, зустрічі з практиками тощо).

Вартість підготовки – 5000 грн за повний курс навчання.

Сума оплати за навчання на підготовчих курсах буде зарахована як складова вартості навчання для осіб, які вступлять на підготовку на бакалаврську програму «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» у Вищий навчальний заклад «Комп’ютерна Академія «ШАГ».

Умови зарахування на підготовчі курси до ЗНО:

На підготовчі курси приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту і учні 11х класів середніх загальноосвітніх шкіл (ліцеїв, гімназій).

Зарахування до складу слухачів підготовчих курсів проводиться на підставі укладеного Договору про надання освітньої послуги та оплати за повний курс навчання.

Заяви приймаються до 20 січня!

До заяви вступника додаються: 2 фотокартки, обов’язково мати при собі паспорт (слухача або одного з батьків) та ідентифікаційний код.

Запис на підготовчі курси здійснюється на підставі заяви слухача та квитанції про сплату або платіжного доручення.

Контакти:

м. Львів, вул. Замарстинівська, 83 а, тел. (032) 252-03-45, email [email protected]

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: