Гірняк відмовився підтримати Садового у другому турі

Володимир Гірняк, кандидат на посаду міського голови в першому турі виборів у Львові, не прийняв позиції жодного з кандидатів у другому турі.

Він закликав голосувати так, як люди вважатимуть за потрібне, проте не вказав конкретного кандидата. Про це йдеться в офіційному зверненні.

“Щиро дякую десяткам тисяч  львів’ян за надану мені підтримку на виборах міського голови. Така підтримка надихає і сповнює переконанням, що ми на правильному шляху, відчуттям відповідальності за взяті на себе зобов’язання.  Я та мої колеги по партії«Громадянська позиція» неодмінно зробимо все можливе для втілення  в життя одного за одним всіх пунктів нашої виборчої програми. Ми прикладемо максимальні зусилля для того, щоб відповідати  високій довірі до нас , виявленої  виборцями нашого міста.

Закликаю всіх  обов’язково прийти на виборчі дільниці під час другого туру виборів міського голови у місті Львові і проголосувати так, як диктує совість. Нам можуть не подобатися кандидати, але участь у виборах – це обов’язок кожного патріота і громадянина, відповідального за свою країну і громаду та реальна  нагода проявити свою громадянську позицію.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.