Гімнастка зі Львова Христина Погранична вдруге стала чемпіонкою України

430
Гімнастка зі Львова Христина Погранична вдруге стала чемпіонкою України

Львів’янка вже вдруге завоювала титул чемпіонки України.

Львів’янка Христина Погранична вдруге здобула титул чемпіонки України з художньої гімнастики. Змагання в категорії майстрів спорту відбулися у Луцьку 12 травня, повідомляютьу Федерації гімнастики України, пише Твоє місто.

Додамо, що українська гімнастка зі Львова здобула золоту медаль у індивідуальному багатоборстві на Всесвітній гімназіаді, що відбувалася у Марокко.

Нагадаємо, 7 лютого Христина Погранична перемогла у змаганнях серед кандидатів у майстри спорту та здобула Кубок України з художньої гімнастики. Пізніше Христина виборола право України брати участь у юнацьких Олімпійських іграх. Львів’янка є чинною чемпіонкою України з художньої гімнастики. Раніше вона перемогла у змаганнях у ОАЕ, Естонії, Угорщині, Португалії, Словаччині. Христина є переможницею та призеркою понад 140 міжнародних та всеукраїнських турнірів. Від 2016 року є членкинею юніорської збірної України з художньої гімнастики, вважається однією з найсильніших гімнасток-юніорок в Україні. На початку березня львів’янка здобула два золота на змаганнях у Латвії, а також отримала п’ять медалей «Кубку Дерюгіної».

Стежте за нами!