«Галичанка» зберегла лідерство у жіночій Суперлізі

Гандболістки львівської «Галичанки» у центральних матчах жіночої Суперліги обмінялися перемогами з головним суперником у боротьбі за чемпіонство – ужгородськими «Карпатами». У першому матчі в Ужгороді господарки майданчика вирвали перемогу з рахунком 23:22, а у повторній зустрічі «Галичанка» взяла переконливий реванш – 26:16. В турнірній таблиці діючі чемпіонки України продовжують випереджати «Карпати» на чотири очки.

Матчі у палаці спорту «Юність» в Ужгороді ще раз підтвердили, що матчі між діючими чемпіонками та віце-чемпіонками України – найкраще, що є на даний момент в українському жіночому гандболі. У першому поєдинку боротьба загострилася не на жарт. «Галичанка» хоч і вирвалася вперед на початку зустрічі, господарки знайшли в собі сили не відпустити «Галичанку» у відрив. У деяких епізодах гравці «Карпат» не цуралися грати проти «Галичанки» грубо, інколи навіть дуже грубо. На такі елементи гри арбітри часто заплющували очі, а відтак така тактика для команди Бориса Петровського давала результат. У підсумку усе у матчі вирішилося на останніх секундах зустрічі, коли арбітри віддали м’яч гравцям «Карпат», які зуміли реалізувати власну атаку. Для того, щоб зрівняти рахунок «Галичанці» банально забракло часу – 23:22.

Повторний матч пройшов за іншим сценарієм. «Галичанка» сповна помстилася за поразку у першому матчі і довела не випадковість свого лідерства в турнірній таблиці. Гравці «Галичанки» зуміли обіграти «Карпати» з різницею у десять голів – 26:16. Особливо хотілося б відзначити гру «Галичанки» у захисті. Свій перший гол у матчі «Карпати» забили на 17-ій (!) хвилині, а загалом за 30 хвилин ігрового часу підопічні Бориса Петровського забили лише 5 голів. Перевага «Галичанки» після першого тайму з рахунком 13:5 дозволила діючим чемпіонкам України спокійно контролювати гру у другому таймі. Найбільший внесок у перемоги «Галичанки» у другому матчі зробила Марина Коновалова. На її рахунку 13 влучних кидків.

Незважаючи на те, що відрив «Галичанки» в турнірній таблиці від «Карпат» зберігся на чотири очки, інтрига у боротьбі за чемпіонство в жіночій Суперлізі триває. «Галичанка» та «Карпати» у цьому чемпіонаті України зіграють між собою ще тричі.

Карпати – Галичанка 23:22 (9:10). Перший матч

Карпати:Яблонська-Бобаль, Воронько; Лезінська 5, Гичка 4, Готра 4/1, Сухецька 4, Кильч 2, Компанієць 2, Фурманець 2, Попович, Білик, Петровська н/в, Купчак н/в.

Галичанка:Гілязетдінова 1, Гладун; Туркало 6/3, Коновалова 5, Смолінг 4, Косик 3/1, Маркевич 2, Воловник 1, Парандій, Баранович, Сабова, Стрюкова, Сідлецька, Гайкова, Давидянц, Поляк.

Штраф: 12 – 12 (двічі Гичка, Мелекесцева, Кильч, Білик, червону отримала Компанієць – Воловник, двічі Баранович, Парандій, Коновалова вилучення та червона картка);

7м: 4/1 – 5/4

Карпати – Галичанка 16:26 (5:13). Другий матч

Карпати: Яблонська-Бобаль, Воронько; Готра 10, Компанієць 2, Кильч 1, Лезінська 1, Купчак 1, Фурманець, Гичка, Мелекесцева, Сухецька, Попович, Петровська, Білик.

Галичанка:Гілязетдінова, Гладун; Коновалова 13, Туркало 6, Смолінг 4, Баранович 1, Сабова 1, Поляк 1, Косик, Воловник, Парандій, Стрюкова, Гайкова, Давидянц.

Штраф: 6 – 8 (Мелекесцева, Компанієць, Лезінська – Гілязетдінова, Баранович, Смолінг, Давидянц)

7м: 4/3 – 2/2