«Галичанка» – володар Суперкубка України

6e96320bd42828f999b42a35d7c2f32dГравці львівської «Галичанки» стали володарем Суперкубка України. В історичному першому матчі за цей трофей «Галичанка» у  Херсоні розгромила місцеву «Дніпрянку» – 44:23.

Матчем за Суперкубок України між «Галичанкою» та «Дніпрянкою» відкривався новий гандбольний сезон в Україні. До речі, матч за Суперкубок України сереж жіночих команд став історичним, оскільки Федерація гандболу України вирішила провести його вперше.

Якщо відверто, то боротьби між діючим чемпіоном України та діючим бронзовим призером не вийшло. «Галичанка» спокійно, впевнено та на класі довела свою перевагу над суперником в обох таймах. Те, що «Галичанка» уникне будь-яких негараздів у цьому поєдинку стало відомо ще у першому таймі, який «Галичанка» перемогла з рахунком 20:12.

В атаці у львівської команди усе складалося успішно: Наталя Савчин, Марина Коновалова, Леся Смолінг, Наталя Туркало та компанія забивали на будь-який смак. Якщо відверто, то до матчу були надії, що херсонські гандболістки, заряджені підтримкою власних вболівальників, зможуть дати бій чемпіону України. Втім, це не був той випадок. Свій вищий клас над суперником гості зі Львова довели у двох таймах і святкували розгромну перемогу.

Окрім другого поспіль чемпіонства, Кубка України до своєї колекції гравці «Галичанки» додали ще один трофей – Суперкубок України. Його у клубному музеї «Галичанки» наразі не було.

Найрезультативнішою у матчі за Суперкубок України у складі «Дніпрянки» стала Валерія Киррилова. На її рахунку 6 влучних кидків. У складі «Галичанки» найбільше проблем у захисті супеперника створила Мирина Коновалова. Ліва крайня «Галичанки» у ворота суперника завдала аж 9 влучних кидків.

Окрім матчу за Суперкубок України, «Галичанка» у Херсоні зіграє ще один товариський матч з «Дніпрянкою», а також один спаринг з учасником єврокубків з Азербайджану – командою АБУ, що представляє Баку. У першому товариському матчі «Галичанка» обіграла азербайджанську команду з рахунком 31:23.