«Галичанка» у Балтійській лізі: чотири перемоги і поразка

Гандболістки львівської «Галичанки» здобули чотири перемоги та зазнали однієї поразки на останньому турі перед плей-офф Балтійської ліги, що завершився у Каунасі (Литва).

«Галичанка» поступилася ГК «Гомелю» – 12:20, однак в усіх інших матчах здобула непрості перемоги. Зокрема, львівська команда обіграла мінський «БНТУ-Бєлаз» – 19:18, а також «Городнічанку» з Гродно – 23:11, ГК «Гарляву» – 21:17 та господарів туру «Жальгіріс» – 20:18.

За підсумками турніру (5 зїзних турів) «Галичанка» та ГК «Гомель» набрали по 40 очок, однак за додатковими показниками гандболістки з Білорусі вибороли перше місце. Третіми фінішувала команда з Мінська БНТУ «Бєлаз».

І «Галичанка», і «Гомель» уже потрапили у півфінали турніру, однак за регламентом змагань повинні провести між собою ще один матч перед плей-офф. Якщо у цьому двобої переможе «Галичанка», то у півфіналі турніру зустрінеться з переможцем пари «Гарлява» – «Жальгіріс», якщо «Галичанка» програє, у півфіналі турніру зіграє з переможцем пари «БНТУ-Бєлаз» – «Горонічанка». Усі стадії плей-офф Балтійської ліги триватимуть до однієї перемоги. У цих матчах команди гратимуть за повноцінними гандбольними правилами – два тайми по 30 хвилин кожен.

Нагадаємо, в усіх попередніх матчах до плей-офф команди грали два тайми по 20 хвилин кожен. Вирішальні матчі турніру відбудуться з 31 березня по 2 квітня у Гомелі.