Вівторок, 3 жовтня

Галичани допомагатимуть дітям в АТО

 

Як середньовічний демон – війна забирає у людей все, що її заманеться. Однак, всі ми в силі подолати її. Сьогодні в центрі нашого суспільства здебільшого воїни сил АТО. Про них говорять, їм допомагають, про них піклуються. Є також і біженці з територій охоплених війною. Вони теж отримують певну допомогу. Та є ще ті люди, які за певних обставин не можуть покинути місцевість яку щодня російські терористи щедро посипають мінами та снарядами. Вони разом зі своїми сім’ями і дітьми намагаються вижити в умовах бойових дій.

Власне для того, щоб їм помогти волонтери з громадської ініціативи «Допоможи фронту» розпочали велику акцію.

 • Це спільна акція волонтерів та військовослужбовців до Дня Незалежності Україні, – розповів волонтер Сергій Глотов. – Громадська ініціатива «Допоможи фронту» починає збір допомоги для дітей, що постраждали від війни. Допомога буде роздаватися в зоні АТО спільно з військовими Збройних Сил України: – дітям у дітбудинках та інтернатах; дітям, що залишилися сиротами в результаті воєнних дій; багатодітним сім’ям. Допомога передаватиметься тим, хто дійсно її потребує. НАЙБІЛЬШ НЕОБХІДНІ ТАКІ РЕЧІ (САМЕ РЕЧІ, А НЕ ГРОШІ!):
  – дитячий одяг та взуття (літо, зима, весна, осінь) для дітей від 0 до 16 років;
  – косметичні засоби: підгузки, пелюшки, олія, крем тощо;
  – посуд, пластикові баняки, чайники, кип’ятильники;
  – книжки, розмальовки, диски з мультфільмами;
  – іграшки: розвиваючі іграшки, мозаїки – будь-які, в робочому стані;
  – канцтовари, шкільне приладдя, рюкзаки;
  – українська символіка: прапори, плакати, стрічки, писанки, ляльки-мотанки, дитячі вишиванки, віночки тощо.
  – і звичайно, не завадить трохи солоденького!

У Львові пункт збору: біля пам`ятника королю Данилу Галицькому, кожний вівторок, четвер, субота з 17.00 до 19.00, починаючи з 14 липня до 20 серпня. 2015 р. Мешканці інших міст можуть відправити посилку Новою поштою до Львова:
відділення № 14 (до 30 кг); вантаж що має вагу більше 30 кг прохання надсилати на відділення № 3 отримувач  Мазепа Ігор, тел. +380679254881. Збір триватиме  до 20 серпня.

11798181_860532340698878_325354036_n

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.