п`ятниця, 29 березня

ФК “Карпати” в чемпіонаті України на своєму полі програли сільському клубу з с. Ковалівка (відео)

У 9-му турі чемпіонату України з футболу “Карпати” на своєму полі поступилися “Колосу” із села Ковалівка

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Колос” на 8-й хвилині вивів вперед Євген Смирний. “Карпати” відігралися на 28-й хвилині зусиллями Єгора Назарини.

Перемогу клубу із села Ковалівка, Київської області на 44-й хвилині приніс Олег Волков.

“Карпати” на 75-й хвилині могли врятуватися від поразки, однак Крістіан Понде не реалізував пенальті.

“Колос” переміг “Карпати” з рахунком 2:1, набрав 14 очок та вийшов на третє місце в турнірній таблиці. Львів’яни мають 8 пунктів та йдуть дев’ятими.