п`ятниця, 22 вересня

Фабрика Святого Миколая просить львівських водіїв допомогти розвезти подарунки дітям

Волонтери готують подарунки для 2,5 тис. дітей

Фабрика Святого Миколая просить львівських водіїв допомогти розвезти подарунки дітям

Для львівських дітей готують подарунки – в місті вже активно працює Фабрика Святого Миколая. Сьогодні, 14 грудня, її відвідав міський голова Львова Андрій Садовий. На потреби Фабрики Святого Миколая мер передав канцтовари, солодощі та фрукти. Організатори також розповіли, що потребують допомоги з розвезенням у неділю, 18 грудня, подарунків дітям. Усіх небайдужих, хто може допомогти своїм авто, просять зголошуватись.

«Усі, хто має легкові автомобілі і має можливість забрати групу людей із 4-х осіб і 2 мішки подарунків в неділю з Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) і відвести в точку доставлення подарунків – усіх запрошуємо долучитися на нашу фейсбук-сторінку, там же є наші контакти, тож можна телефонувати і зголошуватися про допомогу особисто», – цитує координатора акції «Миколай про тебе не забуде» Христину Дольну прес-служба Львівської міськради.

Фабрика Святого Миколая просить львівських водіїв допомогти розвезти подарунки дітям

З її слів, найбільша потреба на Фабриці – у канцтоварах і в солодкому, оскільки це найбільші і найдорожчі речі, які вони закуповують. Тому якщо є можливість приносити, волонтери будуть вдячні.

Цього року Фабрика Святого Миколая працює у Львові з 12 до 17 грудня у приміщені Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Розносити подарунки по домівках потребуючих дітей будуть 18 та 19 грудня. У рамках акції волонтери також роздаватимуть солодощі і листівки мешканцям міста на святковій акції в місті 19 грудня.

Потрібно щонайменше 50 автомобілів, які в неділю із 16:00 зможуть допомогти доставити подарунки дітям. Загалом цього року волонтери готують подарунки для 2,5 тис. дітей. До акції долучилось 400 волонтерів.

Довідка. «Миколай про тебе не забуде» – щорічна благочинна акція, започаткована у Львові 2001 року для збору подарунків для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.