Угода передбачає участь у спільних наукових та інноваційних проектах, а також створення можливостей для стажування студентів, аспірантів та викладачів університету
Національний університет «Львівська політехніка» і провідна телекомунікаційна компанія Ericsson (NASDAQ: ERIC) підписали Угоду про співпрацю з метою реалізації спільних освітніх та наукових проектів.
Церемонія підписання відбулася 30 травня 2017 за участю очільників Львівської політехніки та представників навчально-наукових інститутів, що займаються комп’ютерними науками, інформаційними технологіями та телекомунікаціями. З боку компанії Ericsson у заході взяли участь Сініша Крайнович, керівник центру розробок мобільних мереж Ericsson, Ендрю Шомахія, генеральний директор Ericsson в Україні, та Орест Коссак, керівник R&D центру Ericsson у Львові.
Угода передбачає участь у спільних наукових та інноваційних проектах, що становлять взаємний інтерес для університету та компанії Ericsson. Також у рамках угоди планується сприяти підвищенню кваліфікації наукових кадрів завдяки створенню можливостей для стажування студентів, аспірантів та викладачів університету.
Сініша Крайнович, керівник центру розробок мобільних мереж Ericsson, коментує: «Науково-дослідна робота є основою нашого бізнесу. Завдяки постійним інноваціям ми розширюємо горизонти технологічних можливостей як для сьогоднішніх, так і для майбутніх поколінь. У світі ми співпрацюємо з великою кількістю університетів та розуміємо цінність локальних партнерств з провідними національними освітніми закладами. Угода про співпрацю з Львівським політехнічним університетом дозволить нам ефективно ділитися знаннями та досвідом. Ми бачимо багато потенційних можливостей для спільної науково-дослідної роботи, особливо у сферах Big Data, Data Mining та машинного навчання».
Юрій Бобало, Ректор Львівської політехніки, говорить: «У нинішніх кризових умовах, коли державне фінансування української науки та освіти мізерне, підписання подібних угод про співпрацю надзвичайно важливе й актуальне. Тим паче, коли йдеться про таку відому і потужну транснаціональну компанію як Ericsson. У даній угоді важливе місце відведене спільній діяльності обох сторін з реалізації конкретних наукових та інноваційних проектів.
Останніми роками спільно із світовими компаніями АВБ, ЕТІ, ІЕК, СВ Альтера, Bosch, Fujikura та ін. ми створили цілу низку сучасних навчально-наукових лабораторій, які дозволяють готувати висококваліфікованих фахівців. Наші наукові колективи виконують десятки дослідницьких робіт за рахунок коштів міжнародних грантів та проектів, ми налагодили широкий обмін студентами і викладачами із європейськими університетами. Подібних прикладів результативної міжнародної співпраці в освітньо-науковій сфері можна назвати багато. І це, я вважаю, дуже важливий чинник у втіленні євроінтеграційних прагнень України».
Підтримайте проект на Patreon