п`ятниця, 12 квітня

Ефект Хризаліди: як львівська мисткиня зачаровує Францію своїми роботами

Відома художниця-мисткиня зі Львова вразила парижську публіку своїми трьохметровими витинанками

У Парижі в Українському культурному центрі відкрилась виставка, авторами якої стали вісім відомих художниць та дизайнерів, які працюють у різних напрямах мистецтва – живопис, фешн, фотоарт, дизайн, мультимедіа.

Свої роботи на виставці представляла й мисткиня зі Львова Дарія Альошкіна. В коментарі журналістам “5 каналу” вона розповіла про деталі виставки а також про роботи, які вона привезла зі Львова до Парижа.

“Тема виставки дуже жіноча “Ефект Хризаліди”, тобто народження метелика. Нас було 8 художниць (зі Львова була лише я) і всі везли різні види мистецтва – плетіння, живопис, також були вироби з дерева і мої витинанки. Я везла три великих паперових панно, де були зображені три жінки у трьох станах. Це жінка в коконі, яка спить, жінка, яка розкривається, і третій стан − жінка, яка вже перетворюється на метелика. Також я везла величезного золотистого метелика. Це була інтерактивна робота, бо відвідувачі могли ставати на її тлі і робити селфі з крилами”, – розповіла журналістам Дарія.

Дарія Альошкіна розповіла про те, що має багато планів на майбутнє, а також зазначила, що планує провести у Львові персональну виставку.

“Я щодня отримую якісь пропозиції щодо наступних виставок, тож маю плани, але поки що не можу їх анонсувати – все у стані зародження. Проте скажу, що на початку березня планую зробити персональну виставку у Львові”, – додала мисткиня.

Нагадаємо, що у 2013 році майстриня з Кам’янця-Подільського Тетяна Кльова здобула перемогу на французькому конкурсі капелюшків.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.