Е-квиток у Львові запровадять в 2019 році

У Львові триває кампанія відбору претендентів на проведення робіт по впровадженню електронного квитка. Зараз закінчився тільки перший етап, попереду – ще два, повідомляє Tvoemisto.tv.

Чому все так повільно проходить?

Як пояснив директор ЛКП “Львівелектротранс”, відбір компанії проводять дуже ретельно. Це пов’язано з високими вимогами ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку), який є партнером міської ради.

«Наступного тижня до нас приїдуть консультанти з ЄБРР, ми узгодимо остаточний перелік умов та подамо їх, як технічну специфікацію до банку і вона буде базою для наступного етапу відбору – технічного. А після цього розпочнеться вже третій раунд – фінансовий відбір. На цьому етапі ми вже будемо мати продукт, який відповідає нашим параметрам і будемо вибирати той, який підходить за ціною. До кінця березня ми маємо погодити технічну специфікацію та оголосити другий етап конкурсу. Ця процедура мала б тривати до осені 2018 року. Далі одразу оголосимо третій етап, який плануємо закінчити у грудні. На кінець року ми маємо визначити переможця тендеру, який буде реалізовувати проект електронного квитка у Львові», – розповів директор ЛКП.

Коли запустять електронний квиток у Львові, залежить від компанії, яка проводитиме роботи. Та “Львівелектротранс” планує витратити на цей процес не більше пів року. Тому найраніше е-квиток в місті з’явиться не раніше першої половини 2019 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.