«Dzidzio Контрабас» став першим українським фільмом, що окупився у прокаті

Українська комедія «Dzidzio Контрабас» четвертий тиждень показує хороші показники у прокаті. Його загальні касові збори вже перетнули позначку в ₴20 млн, хоча прокат ще триває. За чотири тижні фільм побачили більше 280 тис. глядачів, йдеться на сторінці компанії Solar Media Entertainment.

Кадр з фільму «Dzidzio Контрабас»

Кадр з фільму «Dzidzio Контрабас»

«Уявіть собі, фільм зібрав три “Олімпійських” стадіони і три “Арени Львів” за місяць часу. А це означає максимальний успіх!» – каже Михайло Хома, виконавець головної ролі у фільмі, пише zaxid.net.

«Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що ми покрили витрати на виробництво, рекламу і вийшли в плюс. Також тішить те, що попри зменшення кількості екранів, заповнюваність залів стала більшою, а це говорить про те, що ми зуміли протягом місяця втримати цікавість аудиторії до фільму», – цитує «Детектор Медіа» Сергія Лавренюка, генпродюсера фільму.

Таким чином «Dzidzio Контрабас» став першим українським фільмом, який повністю окупився у прокаті.

Творці «Dzidzio Контрабас» не розголошують загальний бюджет фільму, але опитані ZAXID.NET фахівці стверджують, що навряд чи він перевищував 10 млн грн. Комедія, до речі, знімалась за приватні гроші, без жодної фінансової підтримки з боку Держкіно.

Нагадаємо, з 2014 року найкасовішим українським фільмом був «Поводи

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: