Вівторок, 3 жовтня

Два гіганти машинобудівної галузі перемістили своє виробництво на Львівщину

У Львівську область переїжджають два великі українські машинобудівні підприємства з Краматорська та Чернігівщини

Про це повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації, передає “Еспресо. Захід“.

За словами Козицького, Львівщина перша в Україні, хто релоковує водночас два гіганти машинобудівної галузі. Зокрема, перше підприємство – це ТОВ “УК “Вітропарки України”, сучасне виробництво повного циклу, яке є в складі групи компаній ПАТ “Краматорський завод важкого верстатобудування”.

“Компанія проєктує, будує, монтує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії. Підприємство з Краматорська максимально використовує енергетичний потенціал України”, – зазначив очільник Львівщини.

Також з Чернігівської області переїде підприємство “Пожмашина”, яке працює впродовж 90 років і є лідером на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки. На Львівщину переводять третину заводу. Після війни частину виробництва планують залишити. Окрім того, як додав Максим Козицький, розглядають можливість запустити виробництво вантажної техніки. Це створить нові робочі місця.

Загалом від початку війни на Львівщину перенесли виробництво 79 українських підприємств. З них 32 вже працюють. Заявки на переміщення виробничих потужностей опрацьовує Investment Policy Department Львівської ОВА, який вже розглянув 347 таких пропозицій.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.