Довічно ув’язнений злочинець вбив нацгвардійця у потязі «Маріуполь-Львів»

Інцидент стався, коли засудженого до довічного ув’язнення везли під конвоєм з Кривого Рогу до Дніпра в спеціальному вагоні

У п’ятницю, 25 жовтня, під час транспортування в Дніпро один з ув’язнених застрелив конвоїра, повідомило Центральне територіальне управління Національної гвардії України у Facebook. Після того, як інформація почала поширюватися у ЗМІ, повідомлення зі сторінки Центрального територіального управління Нацгвардії зникло,пише zaxid.net.

Інцидент стався близько 21:30 у спецвагоні, який прямував з Кривого Рогу до Дніпра у складі потяга «Львів-Маріуполь».

«Громадянин, засуджений до довічного позбавлення волі, здійснив напад на посадових осіб варти з метою їх обеззброєння та подальшої втечі. […] Проте, внаслідок нападу один із військовослужбовців зазнав поранення несумісного з життям», – сказано у повідомленні, яке було опубліковане вранці в суботу, 26 жовтня, але яке вдень зникло зі сторінки.

За інформацією Нацгвардії, злочинця вдалося «знешкодити і роззброїти». Наразі за цим фактом призначено службове розслідування.

Як повідомило місцеве видання «Інформатор», 25 жовтня через Дніпро мав пройти спецвагон, в якому перебували ув’язнені з конвоїрами. Спецвагон був у складі пасажирського поїзда «Маріуполь-Львів» і мав проїхати з Кривого Рогу до Дніпра.

З посиланням на свої джерела видання повідомило, що Інцидент стався, коли один з ув’язнених попросився в туалет. Невідомо звідки, він дістав пістолет і вистрілив військовослужбовцю в область серця.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.