Понеділок, 22 липня

Довічно ув’язнена львів’янка Любов Кушинська вийшла на волю

У Харкові з колонії вийшла на волю львів’янка Любов Кушинська, яка була засуджена до довічного ув’язнення за заказне подвійне вбивство. Про це повідомила прес-служба Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації, інформує lviv.sq.com.ua.

Сьогодні, 10 квітня, в державній установі “Качанівська виправна колонія (№ 54)”, згідно з Указом Президента № 49/2018 від 28.02.2018, звільнили засуджену до довічного позбавлення волі Любов Кушинську.

Засуджена відбувала покарання в секторі середнього рівня безпеки установи, в якому утримуються засуджені до довічного позбавлення волі. На момент звільнення Любов відбула в місцях позбавлення волі 27 років 9 місяців.

Довічно ув’язнена львів’янка Любов Кушинська вийшла на волю

Нагадаємо, Любов Кушинська – єдина жінка в Україні, засуджена до вічного ув’язнення. Її визнали винною у замовлення подвійного вбивства – Ярослава Дрожджаля, який мав намір продати їй своє помешкання, та його тестя Ореста Циньовського у 1997 році у Львові. На той час вона була директором львівської фірми “Квазкар”. Після восьми років з моменту скоєння вбивства Любов Кушинську засудили до довічного ув’язнення, а виконавця замовленого вбивства Андрія Манька відправили у тюрму на 15 років.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.