Дороге хобі: рідкісні антикварні речі у Львівській області

Антикварні речі завжди в ціні. Тому не дивно, що деякі готові заплатити за бажане чималі суми. Сьогодні придбати антикваріат набагато легше завдяки інтернету. Ми скористалися даними найбільшого онлайн-сервісу приватних оголошень OLX, щоб дізнатися, які незвичайні предмети купують львів’яни.

Цінність антикваріату визначається не тільки віком, але й унікальною історією. Так, колекціонери дуже цінують антикваріат, пов’язаний з різними подіями або конкретними особистостями. Окрім того, існують так звані вінтажні речі. Вони «молодші» за антикваріат (від 30 до 60 років), але можуть коштувати навіть дорожче, все залежить від матеріалів та походження предмета.

На OLX у Львівській області в розділі «Антикваріат / колекції» доступно майже 10 000 активних оголошень. Чимало пропозицій у категорії «Колекціонування», де можна знайти буквально все: від посуду до монет, від годинників до самоварів. Тут також розміщують пропозиції з продажу різних вінтажних речей. Крім того, є більш спеціалізовані підрозділи: Антикварні меблі, Букіністика, Живопис, Предмети мистецтва, Вироби ручної роботи. Серед усього розмаїття ми відібрали 10 найбільш цікавих і незвичайних оголошень.

  1. Хороше доповнення для колекції нумізмата — польські монеті міжвоєнного періоду. Знахідку можна або придбати за 590 грн або домовитись про викуп усієї колекції.
  2. Якщо ви любите знімати на плівку, то можливо вам сподобається раритетна широкоформатна камера Lubitel. У комплект додається чохол. Загальна вартість – 350 грн.
  3. Охочі доповнити інтер’єр чимось вінтажним можуть придбати за 500 грн радіо «Урал».
  4. Також на OLX можна знайти прикраси початку ХХ століття. На цій невеличкій прикрасі зображено Божу матір. Медальйон зроблено зі срібла, датується початком ХХ століття. 500 грн.

 

  1. Справжнє натхнення письменнику подарує антикварна німецька друкарська машинка CONTINENTAL WANDER-WERKE SIEGMAR 1920-го року.

 

 

 

  1. Швейна машинка Singer (1 650 грн) з деталізованим орнаментом та ковкою 1906 року — чудова знахідка для тих, хто бажає прикрасити оселю вишуканими та зрозумілими предметами, або ж для майстрів, які цінують класичні моделі. Машинка в повністю робочому стані.
  2. Можливо, ваша заповітна мрія — колекціонування стародавніх видів транспорту? Тоді не обов’язково купувати дорогі елітні автомобілі. Дерев’яний візок — старіший і дешевший засіб пересування. Ціна $100 (~2 500 грн).
  3. Цьому куферу 109 років і він зможе стати унікальним доповненням інтер’єру. 2 900 грн.
  4. За 700$ (~17 500 грн) можна придбати для приватної колекції справжній зуб мамонта.
  5. Цікава пропозиція для музикантів: продають фортепіано 1918-1920 року випуску з персональним номером. Клавіші інструмента зроблені зі слонової кістки. Ціна – 25 000 грн.

Антикваріат завжди в ціні. Переглядаючи оголошення на OLX, можна відшукати незвичайні і цікаві речі, які стануть гарним доповненням колекції. Крім того, деякі антикварні предмети можуть допомогти перетворити хобі на спосіб заробітку. Зрештою, якщо ви хочете написати драматичний роман, то може вам якраз не вистачає старовинної німецької друкарської машинки?

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.