Домівка врятованих тварин у Львові потребує допомоги

На Знесінні живуть десятки різноманітних тварин і птахів – від котів до оленя і лелек.

Пише Твоє Місто

«Домівка врятованих тварин», що працює на території парку Знесіння, просить львівян допомогти у підготовці до зими. Тваринам потрібні корми, обігрівачі та нові будиночки. Про це повідомляє зоолог Орест Залипський.

Оскільки люди постійно приносять в Домівку тварин і птахів, каже Орест Залипський, зараз тут назбиралось багато мешканців, які мають зимувати у приміщеннях. Самих котів тут є 30, і вони потребують окремого будиночка.

«Вікна для нього вже замовили, зараз потрібні ще двері, а це близько 9 тис грн, обігрівачі хороші – по 2 тис. Ще потрібно привести до ладу цілий бокс, де будуть зимувати гризуни, птахи, фретки і багато-багато інших», – розповідає зоолог.

Також потрібно зробити стелажі, придбати фарбу, великі клітки, вартість яких сягає 1500 грн.

Окрім того, тваринам завжди потрібна їжа: у день лелеки зїдають риби на 300 грн. Також корм потрібен гризунам і котам. Мішок корму для останніх коштує близько тисячі гривень.

Усіх, хто може допомогти матеріалами чи руками, просять звертатись в Домівку. А фінансову допомогу можна переказати на картку Ореста Залипського №4188 3701 3402 3145 (Orest Zalypskyi, Райффайзен Банк).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.