Добірка ідей, куди можна піти у Львові 7 – 8 січня

Цьогоріч у Львові з нагоди новорічно-різдвяних свят не проводять традиційні масштабні святкування. Однак 7 і 8 січня в місті відбудуться заходи, які можна відвідати жителям і туристам. Кореспондентка 032.ua створила добірку подій та пропонує переглянути. 

“На Різдво до Гаю”

У Шевченківському гаю проведуть  традиційне дійство “На Різдво до Гаю” впродовж 7 – 8 січня.  У скансені звучатимуть коляди та ходитимуть вертепи, а у хатках на гостей чекатимуть оновлені різдвяні інтер’єри, також для гостей організують світлий святковий концерт. 

"На Різдво до Гаю"

Концерт “Різдво у Львівській опері”

7 січня проведуть святковий концерт в Оперному театрі. Присутні зможуть насолодитися казковою атмосферою, яку дарувати Волинський народний хор. У цей вечір звучатимуть старовинні колядки та щедрівки, а також відомі та знайомі нам різдвяні композиції.

“Світло Бароко. Різдвяний концерт”

В Оперному театрі також і 8 січня проведуть концерт. Звучатимуть вокальні та інструментальні твори барокових майстрів  у виконанні оперних виконавиць та артистів оркестру Львівської національної опери. Зокрема, музика Баха та Генделя, Скарлатті, Ґроссі та Монна.

Оперний театр

Вистава “Різдвяна ніч” у театрі Заньковецької 

7 і 8 січня в театрі імені Марії Заньковецької покажуть тематичну музичну комедію “Різдвяна ніч”.  Це відома історія, як Оксана чекатиме новенькі черевички в подарунок, а Вакула спіймає чорта за хвоста, аби лише прихилити до себе чорноброву красуню. 

Вистава "Різдвяна ніч" у театрі Заньковецької

Подорож на ретро-потягу 

Із 31 грудня “Укрзалізниця” запустила зі Львова до Брюховичів ретро-потяг на період новорічних свят.  Святковий поїзд вирушатиме в подорож зі східної сторони першого перону Львівського вокзалу 7, 8, 14, 15 січня о 10:00, 12:30 та 15:00.

Ретро-потяг

Новорічний концерт в Органному залі 

8 січня проведуть святковий концерт в Органному залі. Програма: Едуард Штраус – Вальс “підписників”, Кармен-кадриль”;  Фріц Крейслер – “Муки кохання”; Степан Шулек – Концерт для органа з оркестром; Джузеппе Верді — Увертюра до опери “Жанна Д’Арк”.

Святкова органна класика 

8 січня у Львові в Органному залі можна буде насолодитися чарівною святковою органною музикою. Зокрема, почути твори Баха, Генделя, Бетовена, Ліста у виконанні органістки Олени Мацелюх.

Органний зал у Львові

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.