До Львова їдуть «Lords of the Sound»

111Музичний колектив, який полюбили мільйони – симфонічний оркестр «Lords of the Sound», цими осінніми днями їздить Україною з ювілейним концертним туром. Гастролі «Лордів звуку» охоплюють двадцять міст. Серед них – і Львів. У місті Лева оркестр під диригуванням Віталія Саражинського та Віталія Фізера традиційно виступить на сцені Львівської опери – 16 листопада. Того вечора відбудеться два концерти з новою програмою «Кінохіти. Grand Collection» – о 18:00 та 20:00. 

 

Всеукраїнський ювілейний тур симфонічного оркестру «Lords of the Sound» охопить усі найбільші міста України: окрім Львова, концерти відбудуть в Одесі, Харкові, Дніпропетровську… Свій тур колектив присвячує 150-літтю з часу першого публічного виконання Гімну України. Відтак «Лорди звуку» підготували спеціальну симфонічну версію «Ще не вмерла України…».

 

Нова концертна програма «Лордів звуку» «Кінохіти. Grand Collection» – це вишуканий мікс із нових та вже знаних номерів у виконанні оркестру. Кіно- та меломани почують саундтреки із таких фільмів, як «Великий Гетсбі», «Місія нездійсненна», «Пірати Карибського моря», «Гаррі Поттер», «Термінатор», «Хатіко», «Шрек», «Гладіатор», «Матриця», «Аватар», «Кримінальне чтиво», «Амелі», «Реквієм за мрією», «Зоряні війни», «Шерлок Холмс»… Прозвучать також пісні і з кінохітів останнього року – зокрема, «50 відтінків сірого», «Інтерстеллар» та «Скажений Макс». А до майже трьох десятків музикантів приєднаються талановиті вокалісти – Вікторія Литвинчук із «Голосу. Діти» та Данило Клягін з «Х-фактора».

 

У місті Лева оркестр «Lords of the Sound» за останній рік виступав сім разів – і щоразу збирав аншлаги, а кілька разів – по два у день! Завдяки такій шаленій любові меломанів «Лордів звуку» по праву називають «улюбленим оркестром українців». Секрет успіху колективу – у високій виконавській майстерності і оригінальному підході до подачі кіномузичного матеріалу. При цьому свою майстерність музиканти постійно вдосконалюють, а свою оригінальність – урізноманітнюють. Щоб здивувати глядача, оркестр ні на день не припиняє творчі пошуки та експерименти. Відтак на концерті 16 листопада у Львівській опері на слухачів чекатимуть не тільки абсолютно нові кінохіти, а й нові перевтілення улюблених диригентів – Віталія Саражинського та Віталія Фізера.

 

Спеціально для Львова симфонічний оркестр «Lords of the Sound» готує у своїй ювілейній програмі кілька особливих сюрпризів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.