До Львова їде Державний Секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін

vatican_ap6Наступного тижня, 18-19 червня, у Львові перебуватиме кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Ватикану. З цієї нагоди, у суботу, 18 червня, відбудеться Літургія в Латинській катедрі Львова (пл. Катедральна, 1) за його участю, а у неділю – богослужіння у Соборі Св. Юра (пл. св. Юра, 5), інформує “Духовна велич Львова“.

Під час візиту передбачені зустрічі з семінаристами УГКЦ у Духовній Семінарії Святого Духа, студентами Українського католицького університету та семінаристами РКЦ у Брюховичах. Також, за участю кардинала, буде освячено територію під будову нового храму на честь св. Івана Павла ІІ.

Нагадаємо, кардинал П’єтро Паролін відвідає Львів у рамках візиту до України, який триватиме з 15 по 20 червня і має на меті висловити солідарність Папи Франциска з українським народом. У межах візиту держсекретар Ватикану зустрінеться з Президентом України, представниками державної та місцевої влади, ієрархами Римо-Католицької та Української Греко-Католицької Церков, вимушеними переселенцями, повідомляє працівник Апостольської Нунціатури о. Патрик Оліх OFM. За його словами, державний секретар Ватикану — це друга особа після Папи Римського. У Нунціатурі наголошують, що цей візит не лише державний, але передовсім пасторальний і покликаний привернути увагу Європи до України. Візит другої особи Ватикану також пов’язаний з Ювілеєм Милосердя – бо це конкретний жест милосердя до тих, хто страждає.]

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.