До Львова вперше їдуть KAZAKY

KAZAKY_turt_shoot_finalПрем’єра унікального хореографічно-музичного шоу, перед яким не встояла сама Мадонна, – 19 листопада на сцені Event-Hall КІНО

Яскраві, неординарні і унікальні. Креативні, мегапрофесійні і провокативні. Фантастичні, сенсаційні і сексуальні. Саме такі епітети найчастіше звучать, коли мова заходить про український гурт KAZAKY, який за п’ять років своєї творчої кар’єри встиг здобути славу феномена у шоу-бізнесі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. І ось 19 листопада KAZAKY вперше покажуть своє ексклюзивне хореографічно-музичне шоу у Львові –  на сцені Event-Hall КІНО (просп. В. Чорновола, 2). Початок – о 20:00.

Їхні підбори і несподівані хореографічні постановки давно сколихнули світ шоу-бізнесу та змусили багатьох відчути культурний шок. Недарма перед унікальністю цього українського гурту не встояла сама Мадонна – і запросила KAZAKY знятися у її кліпі «Girl Gone Wild». Для українського шоу-бізу така співпраця досі залишається прецедентом.

 

19 листопада до міста Лева KAZAKY приїдуть у рамках свого світового туру THE PULSE TOUR. Власне, цей яскравий український чоловічий гурт зараз багато гастролює країнами Європи. Тільки за останні місяці шоу від KAZAKY бачили в Іспанії, Нідерландах, Чехії, Польщі, Румунії… А на початку 2016-го неординарних артистів з України чекають у Таїланді.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.