Понеділок, 22 квітня

До Львова приїдуть діти учасників АТО з Дніпра

20140713154824У межах акції «Улюблена країна» від соціального проекту «Мій тато захищає Україну», 18 вересня група дітей бійців АТО із Дніпра приїде до Львова. Відтак, на маленьких гостей чекатиме насичена, цікава і пізнавальна програма.

Зокрема, дітей чекає екскурсія містом у «Чудо-Поїзді», на запрошення Івана Янчишина – смачний куліш у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького в рамках Фестивалю вуличної їжі «Street Food So Good», цікава екскурсія стадіоном «Арена Львів», веселі розваги у «Дитячій планеті», екскурсія у Львівській  опері,опісля – перегляд вистави «Наталка Полтавка».

Групу дітей з Дніпра очолить директор громадської організації Ольга Обласова. На її запрошення, а також за підтримки Дніпропетровської міської ради, Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області та місцевих волонтерів у серпні 2016 року відбулася аналогічна поїздка сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні на Дніпропетровщину.

У Львові діти проведуть кілька днів – до середи, 21 вересня. Детальну програму можна отримати в організаторів заходу за телефоном: 0972329068.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.