п`ятниця, 23 лютого

До львівського аеропорту курсує лише один автобусний маршрут

У Львові немає належного сполучення з аеропортом: туди не курсує жодна з маршруток, а через реконструкцію вулиці Бандери і тролейбус. У липні цього року, коли п’ять тролейбусних маршрутів, серед яких №29 (аеропорт – університет), об’єднали в один, до аеропорту запустили експрес-бас. Інтервал його руху мав становити приблизно 40 хвилин. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Фото: Андрій Бурда

«На сьогодні від львівського летовища курсує автобусний маршрут – так званий експрес. Він їде за маршрутом: аеропорт – вул. Захисників України, що поблизу Церкви Анни. Цей маршрут пролягає вулицями Любінською, Окружною, Кульпарківською у двох напрямках. На маршруті курсують два автобуси великого класу, які вміщають 100 і більше пасажирів, але немає такого пасажиропотоку», – каже він.

Чиновник додає, що не знає, з яким інтервалом курсують ті два автобуси, які є на маршруті, за графіком вони мали б їздити кожні 40 хвилин. Окрім цього «експресу», з львівського аеропорту до центру мав би курсувати тролейбус №29, але він не курсує уже декілька місяців.

«На сьогодні призупинено курсування тролейбусу №29, бо ведеться реконструкція вулиці Степана Бандери. Він відновить роботу за маршрутом ймовірно за місяць», – говорить Олександр Одинець.

Зазначимо, що вулицю Степана Бандери на перехрестях з вул. Антоновича і вул. Героїв УПА перекрили у липні цього року. Відкрити длянку обіцяють у грудні. 

Нагадаємо, що біля Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, який входить до трійки лідерів за кількістю польотів в Україні, немає жодної інформації про курсування громадського транспорту та те, як добратися до центру чи в будь-який інший район міста. Про те, чому це не прийнятно для європейського міста, яке позиціонує себе відкритим до світу, читайте у колонці засновника LITUN.agency Андрія Бурди.

Вікторія Савіцька

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.