До Дня захисту дітей фахівці Львівської митниці організували екскурсію для школярів

екскурсія для школярів від ДФС в аеропорту данила галицькогоНапередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники Львівської митниці ДФС провели для вихованців Городоцької загальноосвітньої школи пізнавальну екскурсію на митні пости «Городок», «Скнилів» та «Львів-аеропорт».

Під час екскурсії діти з цікавістю ознайомилися з діяльністю митниці, порядком здійснення митного контролю, роботою інспекторів та видами контролю, що діє перш ніж товари потрапляють в Україну, а також з такими важливими питаннями, як сплата податків, наповнення державної скарбниці.

екскурсія для школярів від ДФС знайомство із собакамиНайбільше школярів вразила робота кінологічних команд митниці. Дітям розповіли про собак, яких залучають до огляду транспортних засобів та вантажів на наявність предметів, заборонених до переміщення через митний кордон України та продемонстрували їх роботу. Учні змогли особисто «поспілкуватися» з чотирилапими друзями, зокрема спанієлем та лабрадором.

екскурсія для школярів від ДФС знайомство із робото контрольних службВ аеропорту митники розказали про історію львівського летовища, показали роботу контрольних служб, а також огляд вантажів за допомогою спеціальної техніки.

Львівські митники вручили дітям подарунки, допомогли відчути справжню радість свята. Учні залишились задоволені екскурсією. Можливо, хтось із них і згадає побачене під час вибору майбутньої професії.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: