п`ятниця, 23 лютого

До аеропорту віднині курсує тролейбус №29

Також відбулися зміни в русі таких тролейбусних маршрутів: 22, 23, 23А

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Еспресо.Захід.

Тролейбусний маршрут №29 відновив роботу за тимчасовою схемою через реконструкцію тролейбусної лінії на ділянці від вул. Городоцької до вул. Виговського.

Тролейбуси курсуватимуть так: Аеропорт – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Кульпарківська – Привокзальний ринок – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Окружна – вул. Любінська – Аеропорт.

Відповідно, маршрут зі сполученням Аеропорт – вул. Захисників України не курсуватиме.

Водночас у зв’язку з наступним етапом реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківська – вул. Володимира Великого відбулися зміни в русі ще кількох тролейбусних маршрутів.

Так, тролейбус №22 курсуватиме від Автовокзалу через вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківську – Університет – вул. Городоцьку – ст. “Скнилів” – вул. Ряшівську – вул. Виговського – вул. Наукову до Автовокзалу.

Тролейбус №23 — вул. Хуторівка – вул. Ш. Руставелі.

Тролейбус №23А не курсуватиме 2 тижні.

Тролейбуси №22 та №29 курсуватимуть за вказаними маршрутами до відкриття для проїзду перехресть вулиць Антоновича та Героїв УПА з вулицею С. Бандери, повідомили в управлінні транспорту.

До слова, після виконання робіт на кільці реконструкцію тролейбусної лінії проводитимуть на вул. Кульпарківській на ділянці до вул. Наукової.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.