До 10 лютого безготівкову оплату проїзду запровадять у всьому електротранспорті Львова

1182
Оплатити за проїзд у львівському електротранспорті можна за допомогою додатка для смартфона

Експеримент з оплати за проїзд за допомогою смартфона поширять на весь львівський електротранспорт. Протягом двох тижнів наліпки з QR-кодами розмістять в усіх трамваях і тролейбусах Львова. 

Оплатити за проїзд у львівському електротранспорті можна за допомогою додатка для смартфонаПро це розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

Нагадаємо, що експеримент з оплати за проїзд розпочався 24 січня з трамвайного маршруту №8 (площа Соборна – Сихів). Для безготівкової оплати за проїзд потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 і сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стікерах у трамваї. Під час поїздки оплачений квиток потрібно «закомпостувати».

За словами Сидоровича, наразі наліпки з QR-кодами, окрім трамвая № 8, уже розмістили в трамваях №2 і 3 та в тролейбусі №13.

Протягом двох тижнів «Львівелектротранс» планує забезпечити такими наліпками всі маршрути електротранспорту.

«Зараз ми чекаємо, поки «Приватбанк» підготує нам наліпки з QR-кодами. Протягом двох тижнів увесь електротранспорт буде охоплений безконтактним методом оплати за проїзд», – сказав Михайло Сидорович.

Зазначимо, що зараз через смартфон можлива оплата за «загальний» квиток (2 грн). У подальшому, за словами Сидоровича, мають запровадити пільгову оплату (1 грн), придбання місячного проїзного та оплату штрафів за допомогою смартфона.

zaxid.net