Інвестор отримуватиме 10% комісії від вартості електронного квитка.
На Львівщині для запровадження е-квитка на приміські та міжміські перевезення потрібно близько 30 мільйонів гривень. Валідатори планують встановити у всіх автобусах, загальна кількість яких – 1050 одиниць. Один валідатор коштує від 700 євро. Реалізація цього проєкту займе орієнтовно 6 місяців.
Джерело: заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко під час брифінгу та у коментарі Tvoemisto.tv
«Другий рік вже працюємо над програмою е-квитка. Управління транспорту і зв’язку напрацювало програму щодо встановлення, оголосило конкурс на претендента, який адмініструватиме цю послугу. Київська компанія, яка стала переможцем конкурсу, підпише договір щодо встановлення валідаторів», – сказав він.
У коментарі Юрій Бучко зазначив, що київська компанія ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи», яка є інвестором, оцінює таку інвестицію у 30 мільйонів гривень. Інвестор отримуватиме 10% комісії від вартості електронного квитка. За даними системи YouControl, ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи» – київська компанія. ЇЇ власниками є Павло Романішин та Євгенія Колодич.
Нагадаємо, на впровадження е-квитка для пільговиків у громадському транспорті на Львівщині ще у 2020 році виділили 7 млн грн, однак система так і не запрацювала. Картка електронного квитка буде водночас і єдиним платіжним засобом, і соціальною карткою, в якій облікують всі пільги, оскільки одна людина може одразу мати кілька пільг.
Як запевняв раніше заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко, після обрання переможця мали встановлювати обладнання в автобусах. Станом на минулий рік курсувало близько 1050 автобусів щодня, відповідно, потрібно встановити валідатори в кожному з них. Упродовж одного дня бригада може встановити обладнання в один-два автобуси. Загалом процедура займе кілька місяців. Планували, що система мала запрацювати ще у 2022 році.
Підтримайте проект на Patreon