Понеділок, 25 вересня

Для дистанційного навчання львівських школярів обрали лише шість шкіл

У Львові визначили шість шкіл у кожному районі, які працюватимуть за дистанційною формою навчання. Якщо батьки хочуть, щоб їхні діти вчилися дистанційно, вони повинні перевести своїх дітей на навчання у визначені школи. Всі інші навчальні заклади працюватимуть за змішаною формою навчання. Згідно з опитуваннями міського управління освіти, 76% львів’ян хочуть, щоб їх діти навчались офлайн.

Джерело: ZAHID.NET.
Для дистанційного навчання львівських школярів обрали лише шість шкіл
Класи формуватимуть відповідно до поданих заявок

«У кожному районі міста Львова буде визначений один навчальний заклад, в який батьки можуть звернутися і перевести дитину для навчання в онлайн-класах. Зараз ми пропрацьовуємо всі підготовчі моменти», – зазначив на брифінгу 29 серпня керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Він пояснив, що батькам потрібно звернутись у Центр професійного розвитку педагогічних працівників. За кількістю заявок на дистанційну шкільну освіту будуть формувати класи і визначати заклад, в який батьки зможуть зареєструвати дитину.

«Умовою відкриття класу є певна кількість учнів. Якщо, до прикладу, у 3 клас в одному районі зареєструють 3 дитини, а в іншому – 4, то ми не будемо робити 2 окремі класи для третьокласників, а об’єднуватимемо їх. Логістично для дітей це не буде проблемою, бо ми власне говоримо про онлайн-навчання», – зазначив Андрій Закалюк.

Визначеними опорними школами для дистанційного навчання є:

  • Галицький район – школа №3,
  • Франківський район – школа №31,
  • Сихівський район – школа №86,
  • Личаківський район – школа «Лідер»,
  • Шевченківський район – школа №20,
  • Залізничний район – школа №77.

Керівник міського управління освіти наголосив, що дитина не зможе залишитися у своїй школі, а навчатися дистанційно у визначених. Для такої форми навчання дітей потрібно буде перевести зі школи, в якій вони навчались раніше, до тієї, де вони будуть вчитись онлайн.

Для додаткових запитань і реєстрації дітей у дистанційні школи слід звернутись у Центр професійного розвитку педагогічних працівників Львова (тел. 297-53-28).

Нагадаємо, львівські школи з нового навчального року запровадять змішану форму навчання: тиждень офлайн, тиждень дистанційно. Більшість навчальних закладів на випадок повітряної тривоги облаштували власне укриття або користуватимуться укриттями в сусідніх приміщеннях неподалік.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: