ДІТИ ПРИКОРДОННИКІВ-УЧАСНИКІВ АТО ПОБУВАЛИ У ДЕЛЬФІНАРІЇ ТА ЗООПАРКУ

DSC_0392Напередодні Дня Святого Миколая півтисячі дітей, військовослужбовців Західного регіонального управління, які проходили службу на Сході України, на декілька годин поринули у царство звірів. Малеча та їх рідні, у зоопарку «Лімпопо», побачили майже шістсот видів тварин, зокрема ягуарів, білих тигрів, левів, леопардів, верблюдів та декілька десятків видів мавп та різноманітних птахів.

Крім того діти побували у єдиному в Західній Україні дельфінарій «Оскар». Там найскладніші номери малечі продемонстрували шість чорноморських та тихоокеанських дельфінів і троє морських котиків.

З ідеєю провести таке свято для дітей керівництво Західного регіонального управління запропонувало дирекціям дельфінарію та зоопарку, на що вони охоче відгукнулися. Більше того, запропонували відвідати розважальні заклади  безкоштовно. Таким чином організатори заходу, напередодні свята, вирішили подарувати дітям трішки позитивних емоцій. Це та невеличка крапля, яку кожен може зробити для людей, які оберігають наш спокій та наш сон – подарувати свято для їх рідних.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.