Понеділок, 22 липня

ДФС у Львівській області – фундамент практики для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка

«В Університеті зосереджено найкращі наукові сили, він завжди був і є провідною кузнею професійних кадрів. Сьогодні, серед працівників фіскальної служби Львівщини працює понад 400 його випускників», – зазначив начальник ГУ ДФС у області Ігор Кондро під час зустрічі з ректором Львівського національного університету імені І.Франка Володимиром Мельником та деканами економічного факультету Ростиславом Михайлишиним і факультету управління фінансами та бізнесу Андрієм Стасишиним.

Ігор Кондро висловив переконання, що фіскальна служба області  зацікавлена співпрацею з Університетом та демонструє свою готовність допомагати студентам у здобутті досвіду й працевлаштуванні. Адже набуття практичних навичок, особливо у співпраці з адміністративним колективом – такі ж необхідні студентам, як і професійна підготовка.

Окреслюючи основні завдання співпраці ректор Університету Володимир Мельник розповів про перспективи участі студентів університету в розробці нормативно-правових актів, організації та проведення експертиз проектів законів, програм, рішень та інших нормативних документів щодо зближення податкового законодавства України із сучасною європейською системою.

«Ми розпочинаємо фаховий діалог, який дасть можливість, включаючи ситуацію, яку сьогодні ми долаємо в країні, формувати сучасні моделі розвитку економіки, бізнесу та підприємництва. Наші спільні зусилля слід спрямувати на удосконалення фіскальної системи України, працювати у напрямі спрощення порядку адміністрування податків і митних платежів з урахуванням міжнародного досвіду. А для сотні молодих людей, які проходитимуть студентську практику в фіскальних органах Львівщини отримають нове розуміння входження в практику життя. І ми, як викладачі, не маємо права цим нехтувати», – наголосив ректор Університету.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.