Десятки вантажівок заблокували об’їзну дорогу Львова

Міжнародні автомобільні вантажні перевізники організували попереджувальну акцію протесту на об’їзній дорозі Львова, в якій взяли участь десятки фур.

Вантажівки повільно рухаються трасою, фактично блокуючи рух інших автомобілів та не дозволяючи їм обганяти колони вантажівок. Такий протест водії фур організовують не вперше, пише Захід.нет.

У п’ятницю, 29 жовтня, акцію паралельно проводять у Львові та на Волині. У Львові вантажівки рухаються об’їзною дорогою, а на Волині – трасою Луцьк-Ягодин. Організатори протестів – ГО «Міжнародні автомобільні перевізники України» та ГО «Перевізники західного регіону» – назвали захід попереджувальним. Вони вимагають від уряду врятувати галузь.

Зокрема, міжнародні вантажні перевізники вимагають:

  • Вирішити проблему з постійною відсутністю дозволів на міжнародні перевезення, звернутися в ЄС, в Європейський Суд та задіяти всі важелі впливу на найвищому рівні для вирішення проблеми;
  • Викорінити корупцію в Державній службі України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека);
  • Вирішення проблем з чергами на кордонах;
  • Не приймати жодних рішень стосовно процесу міжнародних вантажних автомобільних перевезень без узгодження з перевізниками (закриття кордонів, перенесення ПВД, змін процедури отримання дозволів);
  • Розробити план заходів для лібералізації транзитних перевезень через територію Польщі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.