п`ятниця, 22 вересня

Держава планує доплачувати підприємцям з червоної зони, які не працюють, по 8 тис. грн.

На рівні держави готують законопроект щодо підтримки підприємців червоної зони, які не працюють через карантин. Такі доплати пропонують на рівні 8 тис грн. Про це на брифінгу повідомив мер міста Львова. Також Андрій Садовий зазначив, що Львів зі свого боку звільнить від сплати оренди у квітні підприємців, які будуть облаштовувати літні майданчики.

Джерело: пресслужба ЛМР.

«На рівні держави прийнято рішення, яке буде імплементовано в окремий законопроект, що для тих підприємців, які працюють в містах червоної зони, буде доплата орієнтовно 8 тис грн. Міста, в разі спроможності, будуть ще доплачувати до середньої зарплати в межах області. Це зараз пропрацьовують на рівні держави. Думаю, що проект рішення буде відомий до кінця цього тижня. Але це мова йде про тих підприємців, які сьогодні не можуть працювати, не йде мова про тих, хто торгує алкоголем, чи продуктами.

Ми на квітень не будемо брати кошти з підприємців за літні майданчики. Ми дамо такий бонус для львівських підприємців”, — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.