Депутатка Львівської міськради привітала з днем народження Гітлера

Депутатка Львівської міської ради від «ВО «Свобода» Мар’яна Батюк поширила вранці 20 квітня на своїй сторінці у Facebook привітання з днем народження Адольфа Гітлера.

«Великий чоловік, як не крути…», – написала Мар’яна Батюк і навела дві цитати основоположника нацизму Адольфа Гітлера з його книжки «Моя боротьба». Приблизно за годину після публікації депутатка видалила свій допис.

Депутатка Львівської міськради від «Свободи» привітала з днем народження Гітлера

Фото Адольфа Гітлера з привітанням до дня народження, яке поширила Батюк, опублікувала 27-річна Іванка Біла-Кондратьєва з Кривого Рогу. У її профілі також зазначено, що вона працює у ВО «Свобода».

28-річна вчителька історії і заступниця директора львівської школи №100 з виховної роботи Мар’яна Батюк стала депутатом Львівської міськради у 2015 році від партії ВО «Свобода». У ролі депутата найбыльше запам’яталася інціативою вивішування червоно-чорного прапора ОУН-УПА на вежі львівської Ратуші і на флагштоку на Високому замку, однак депутати міськради цю ініціативу не підтримали.

Директор школи №100 Василь Титар у коментарі ZAXID.NET повідомив, що проведе профілактичну бесіду з Мар’яною Батюк стосовно поширеного нею допису.

«Як вважаю, що це неприпустимо, якщо людина пише щось, що суперечить політиці держави і певним міжнародним нормам», – сказав він.

ZAXID.NET намагається отримати коментарі від самої Мар’яни Батюк.

Нагадаємо, що у 2004 році засновану на початку 90-хі Соціал-національну партію України (СНПУ) було перейменовано у ВО «Свобода».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: