Де у Львові можна здати і отримати теплий одяг. Перелік локацій

Tvoemisto.tv пропонує перелік організацій, які готові прийняти теплий одяг від львів’ян.

«Емаус оселя»

Щодня окрім суботи і неділі у Львові працює осередок підтримки, де бездомна людина може помитися, постригтися, попрати свій і отримати необхідний одяг, поїсти, отримати долікарську допомогу і консультацію соціального працівника. Також одяг і допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені особи.

Залишити непотрібні вам речі для потребуючих бажано у доброму стані – чистий та не порваний одяг, зав’язане взуття, іграшки в доброму стані, постіль, рушники, штори, скатертини, а також галантерею та невеликі предмети побуту, які не розіб’ються в контейнері в одному із контейнерів «Оселі». Адреси можна знайти тут.

Поділитися зі спільнотою можна й продуктами харчування. Контакти: 096 42 64 796.

Гуманітарний штаб на вул. Чупринки, 71

З перших днів війни на вул. Чупринки, 71 розпочав працювати гуманітарний штаб при Центрі соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб. Щодня волонтери роздають тут продуктові набори, засоби гігієни, одяг та необхідні речі в догляді за дітьми. Всі охочі можуть приносити в центр теплий, а головне акуратний одяг. 

Центр працює з понеділка по четвер з 10.00 до 17.00 год.

Благодійний фонд Анни-Марії

На Левандівці у Львові, що на вул. Сластіона, 2 знаходиться центр допомоги БФ «Анни-Марії». Небайдужі мешканці можуть приносити туди теплий одяг, а всі потребуючі можуть його взяти. Крім одягу, можна приносити продукти харчування і засоби особистої гігієни. Контакти: 093 497 65 93 або 098 915 91 40.

Гуманітарний штаб допомоги ЛПМ 

У гуманітарному штабі допомоги населенню та військовим, що діє у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), переселенці та потребуючі можуть взяти для себе теплий одяг. 

Наразі штаб забезпечений достатньою кількістю, і просить мешканців не приносити речі.

Контакти: 067 672 06 06,  068 327 70 72.

«Соціальна комора»

Львівʼян закликають приносити теплий одяг на вул. Сластіона, 2. Збір речей відбувається щодня, крім суботи і неділі.

Контакти: 098 915 91 40.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.