Вівторок, 3 жовтня

Давай лижню: Садовий втік від львівських заторів святкувати іменини у Карпати

Тим часом його даремно чекали на засіданні комісії з транспорту.

“Всіх Андріїв зі святом! Дякую всім за привітання! По можливості все перечитую) Теплі слова підіймають краще за будь-який підйомник).

Діти витягли на один день на лижі і воно того варте, бо наші Карпати –  найкращі”, – написав на своїй сторінці у Facebook міський голова Львова Андрій Садовий, передає “Еспресо.Захід“.

Саме з цього посту голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Ігор Зінкевич за кілька хвилин до початку засідання комісії дізнався, що міський голова не прийде на засідання.

“Я Андрія Івановича уже тричі запрошую на комісію. Минулого разу він сказав, що 6 грудня День самоврядування, він не зможе. Сьогодні нічого не казав, – каже Ігор Зінкевич. – На мій офіційний запит щодо звіту керівника управління транспорту Андрій Іванович сказав, що відповідатиме за все він і пообіцяв прийти на комісію”.

За словами Ігоря Зінкевича, більшість робіт на львівських дорогах, які мали бути виконані до кінця року, очевидно, не будуть завершені. Щобільше, навіть ті дороги, які були відремонтовані у попередні роки, досі офіційно не здані в експлуатацію. Єдина вулиця, яку цього року здали в експлуатацію – Замарстинівська.

“Хоча після того, як її здали в експлуатацію, там і парапети ставлять, і малюють розмітки, але не знають, як виправити ситуацію з небезпечним перехрестям Липинського-Замарстинівська. Хоча це мало б бути включене в проєкт і зроблене під час перекриття цієї вулиці. Як вони збираються знову перекривати, аби переробити ті зміни, в голову не влазить? – каже Ігор Зінкевич. – У нас усі проєкти доробляються і переробляються. Я не пригадую, щоб якийсь об’єкт був зданий і спокійно по ньому їздили. Хто за це має відповідати. Ось усі ці питання ми збирались підняти на комісії”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.