ДАБІ зобов’язала знести новобудову ЖК «Форест-Хілл» у Львові

ЖК «Форест-Хілл» мають знести до 11 листопада

ЖК «Форест-Хілл» мають знести до 11 листопада

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові зобов’язала знести ЖК «Форест-Хілл» на вул. На Нивах у Львові через невиконання приписів.

За результатами проведених перевірок багатоквартирного житлового будинку із вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. На Нивах, вирішено скасувати декларацію про початок виконання будівельних робіт і зобов’язати замовника зупинити будівельні роботи, передає прес-служба ЛМР.

Як розповів ZAXID.NET заступник начальника відділу інспекційної роботи інспекції ДАБК у м. Львові Тарас Павлишин, представників інспекції жодного разу не було допущено до перевірок, забудовник не з’явився на виконання приписів, не пред’явив жодного документа.  Тому інспекція зобов’язала замовника зупинити будівельні роботи.

Також на забудовника наклали адміністративні стягнення у вигляді штрафів та винесли припис про знесення об’єкта будівництва, який замовник має виконати до 11 листопада цього року.

У випадку не виконання умов припису інспекція звернеться до суду з метою примусового знесення вказаного об’єкта будівництва.

Зараз в новобудові зведено 10 поверхів. Замовником є Ганна Федорів.

Нагадаємо, стажера-практиканта львівського ЖК «Форест-Хілл» визнали винним у підробці декларацій про початок виконання підготовчих робіт з будівництва багатоквартирного будинку на вул. На Нивах. Він підробив декларацію про початок виконання підготовчих робіт.

Окрім того, у листопаді минулого року міський голова Львова Андрій Садовий закликав львів’ян не купувати житло в незаконних новобудовах, серед яких він назвав і житловий комплекс «Форест-Хілл».

Джерело: zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.