Вівторок, 27 лютого

Чипуватимуть “зайців”? Навіщо Львівелектротранс придбав 200 вушних бирок для свиней

На таку інформацію на сайті Prozorro звернули увагу користувачі соцмереж, передає “Еспресо.Захід“.

ЛКП “Львівелектротранс” оголосив відповідний тендер 7 червня. У ньому перемогла львівська фірма ТзОВ “ВКП “ЗІВЕКО”, яка має до кінця року поставити 200 вушних бирок для свиней. Знайшов і оприлюднив у соцмережах інформацію про цю дивну закупівлю активіст та експерт електронного транспорту Антон Лягушкін.

“Хоч тут мова про смішну суму, але чесно, я не знаю, для чого воно може бути потрібне? Це дуже смішна закупівля. Перший раз бачу настільки специфічну річ, яку купує  Львівелектротранс. У мене була думка, що це, можливо, для номерів жетонів контролерів. Хоча простіше купити бейджики”, – зазначив “Еспресо.Захід” Антон Лягушкін. 

Натомість у пресслужбі ЛМР  “Еспресо.Захід” пояснили, що насправді “свинячі” бирки –  потрібна річ для ЛКП “Львівелектротранс”.

“Усе пов’язано з тим, що треба якось класифікувати покупки в е-закупівлях. Насправді ці засоби використовують для маркування кабелів аварійних мереж. Виробник називає їх так, бо для таких цілей їх виготовляють. Але такі бирки підходять також для маркування технічних робіт у роботі Львівелектротрансу”, – сказали в пресслужбі ЛМР.

Натомість у соцмережах люди жартують з такої закупівлі: “Будуть чипувати контролерів”,  “То нові місячні проїзні”, “Це для львівців”, “Для безквиткових пасажирів”, “Чипуватимуть зайців”…

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.