Чи з’являться біля Стрийського ринку зупинки громадського транспорту

Торік у жовтні керівництво Стрийського ринку повідомило, що, окрім накриття ринку та звільнення тротуару від квітів, наступним кроком стане облаштування зупинок громадського транспорту з боку вулиць Івана Франка та Шота Руставелі.

Зупинки біля Стрийського ринку найближчим часом встановлювати не будуть. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів розповів заступник директора ТОВ «Стрийський ринок» Назар Сенів.

«Стрийський ринок не займається зупинками. Ми не вповноважені облаштовувати зупинки. Ми говорили, що ми будемо розглядати цей варіант, але поки що про створення зупинок не йдеться», — розповів Назар Сенів.

Натомість у прес-службі міської ради повідомили, що, оскільки встановлення зупинок громадського транспорту зініціювали в адміністрації Стрийського ринку в межах реконструкції підприємства, вони мали б звернутися до Галицької районної адміністрації Львова щодо цього питання. Втім до Галицької адміністрації, за інформацією прес-служби ЛМР, звернень не надходило.

Нагадаємо, торік у жовтні керівництво Стрийського ринку повідомило, що, окрім накриття ринку та звільнення тротуару від квітів, наступним кроком стане облаштування зупинок громадського транспорту з боку вулиць Івана Франка та Шота Руставелі.

Однак, за півроку після озвученої пропозиції, ані в райадміністрації, ані керівництво ринку не змогли пояснити, коли і хто має облаштувати зупинки, для яких виготовили візуалізацію. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.