Чи працюють виділені смуги на Чорновола у Львові. Відео з дрона

Громадський транспорт на проспекті Чорновола їде на 4-5 хв. швидше, ніж до облаштування виділених смуг.

Цього року на проспекті Чорновола облаштували виділені смуги для громадського транспорту. Йдеться про ділянки від вулиці Городоцької до Під Дубом і у зворотному напрямку, пише Твоє місто.

Торік виділені смуги запрацювали на іншій ділянці – від вулиці Під Дубом до кільця з вулицею Липинського. Загалом смуги для громадського транспорту мають облаштувати до кінця проспекту Чорновола.

ЛКП «Львівавтодор» порівняв швидкість проїзду автобусів на проспекті до та після запровадження виділених смуг. Для порівняння обрали одні з найбільш популярних маршрутів: автобус №46 та тролейбус №33.

«До впровадження смуг час проїзду кілометрової ділянки від зупинки “Хімічна” до зупинки “проспект Чорновола” (біля готелю “Львів”), час руху в будні дні становив до 8 хвилин. Після облаштування смуг, цей час скоротився до 4-5 хвилин», – кажуть у «Львівавтодорі».

У зворотному напрямку економія часу є дещо меншою, оскільки і до впровадження смуг, більшість водіїв намагались не їхати правою смугою, наближаючись до зупинок «проспект Чорновола» та «Палац Гната Хоткевича».

Незважаючи на це, тривалість руху між зупинками в обідні та вечірні години теж скоротилась і становить зараз близько 3,5-4 хвилин.

Додамо, що проспектом Чорновола курсує один тролейбусний маршрут, 9 автобусних маршрутів, на яких працюють 12-метрові автобуси, 14 інших міських маршрутів та 11 приміських маршрутів, що становить загалом близько 140 одиниць транспорту за годину, загальною пасажиромісткістю близько 9000 осіб. У «Львівавтодорі» кажуть, що таким чином майже 10 тисяч львів’ян, які щодня користуються громадським транспортом, завдяки виділеним смугам їдуть швидше.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.